Reklama

Spotkanie branży OZE juz za dwa tygodnie

Już za dwa tygodnie odbędzie się w Warszawie siódma edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. W dniach 25-27 października 2017, targi i konferencje na rzecz energii odnawialnej zgromadzą ekspertów z tej branży oraz decydentów, którzy wspólnie omawiać będą najnowsze informacje dotyczące tego sektora.

Wydarzenie to jest wspierane przez obszerne grono stowarzyszeń branżowych, profesjonalne media i inne środowiska branżowe.

Wystawa
Wiodące firmy z branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej, zarezerwowały dla siebie stoiska w Centrum EXPO XXI. Przedsiębiorcy z Polski i zagranicy zaprezentują swoje produkty i usługi. Prosimy zapoznać się z listą wystawców RENEXPO® Poland 2017.

Konferencje
Wraz z polskimi stowarzyszeniami branżowymi, REECO organizuje szereg profesjonalnych konferencji, podczas których omówione zostaną najnowsze tematy dotyczące branży OZE. Używając kodu RENWA17-NL przy rejestracji online otrzymają Państwo -20% rabatu na konferencje.

Fora
Firmy będące wystawcami w ramach RENEXPO® Poland zaprezentują się podczas specjalistycznych forów. Rejestrując się za pomocą jednego kliknięcia, możecie Państwo bezpłatnie zarezerwować sobie miejsce na forum.

Spotkania kooperacjyne
Enterprise Europe Network i  REECO Poland organizują w ramach targów RENEXPO® Poland spotkania kooperacjyne.
Udział w spotkaniach kooperacjynch jest bezpłatny po rejestracji online do dnia 24 pazdziernika na stronie: https://www.b2match.eu/renexpo-pl-2017/pages/21759-b2b-location


www.renexpo-warsaw.com

Ostatnio zmienianywtorek, 10 październik 2017 10:34

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

14°C

Warszawa

Pochmurnie

Wilgotność: 79%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 19 Paź 2017 16°C 9°C
  • 20 Paź 2017 15°C 11°C
Banner 468 x 60 px