ANWIL zaprezentował się w Minikowie

W ostatni weekend (01-02.07) włocławska spółka z Grupy ORLEN uczestniczyła – w roli wystawcy – w Międzynarodowych Targach Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH, największym wydarzeniu tego typu w północno-zachodniej Polsce.

AGRO-TECH w Minikowie już na stałe wszedł do kalendarza imprez skierowanych do producentów z branży rolno-spożywczej. Co roku w tragach bierze udział ponad 450 wystawców z kraju i zza granicy, m.in. Austrii, Białorusi, Czech, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Włoch, którzy prezentują maszyny i ciągniki rolnicze, odmiany roślin uprawnych, a także zwierzęta hodowlane. Wydarzenie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zwiedzających, których liczba od lat przekracza 35 tysięcy.

ANWIL, podczas trwającego dwa dni wydarzenia, przedstawił ofertę wytwarzanych przez siebie nawozów. Ponadto odwiedzający stoisko spółki mogli dowiedzieć się o wartościach organicznych saletry amonowej i saletrzaku sprzedawanego pod marką CANWIL, a także porozmawiać o efektywnym nawożeniu mineralnym z użyciem produktów wytwarzanych we Włocławku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *