ANWIL na Dniu Pola

Włocławska spółka z Grupy ORLEN wzięła udział w centralnych obchodach Dnia Pola, które już po raz piętnasty zorganizowała Krajowa Spółka Cukrowa. ANWIL zaprezentował uczestnikom wydarzenia ofertę swoich produktów, wytwarzanych z myślą o klientach z branży rolno-spożywczej.

Dzień Pola to święto szczególnie ważne dla plantatorów buraków cukrowych, ale tradycyjnie już uczestniczą w nim także producenci z branży rolno-spożywczej, niezwiązani z cukrownictwem. Jego tegoroczne obchody odbyły się 22 czerwca 2017 r. w miejscowości Łęczyna, leżącej w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim na obszarze plantacyjnym Oddziału „Cukrownia Kluczewo”.

Głównym celem wydarzenia, organizowanego już po raz piętnasty przez Krajową Spółkę Cukrową, jest wymiana doświadczeń związanych z uprawą buraków cukrowych, a także prezentacja wszelkich produktów i usług niezbędnych do prowadzenia plantacji tej rośliny okopowej.

W tym roku w Dniu Pola w charakterze wystawcy po raz pierwszy wziął udział także ANWIL. Odwiedzający stoisko spółki mogli dowiedzieć się o wartościach organicznych saletry amonowej i saletrzaku sprzedawanego pod marką CANWIL, a także porozmawiać o efektywnym nawożeniu mineralnym z użyciem produktów wytwarzanych we Włocławku, m.in. oglądając poletko doświadczalne.

Kolejną okazją do spotkania z ekspertami ANWILU będzie XXXI Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Końskowoli – Sitnie (woj. lubelskie), która odbędzie się w dniach 30.06-02.07.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *