Agro na obcasach odbyło się w Gdańsku

„W zmieniającym się świecie nic nie dzieje się bez kobiet…” to motto przyświecało bankowi BNP Paribas, który jest organizatorem cyklicznych wydarzeń „Agro na obcasach”. Jedno z nich odbyło się niedawno w Gdańsku w klubie Stary Maneż.

Bank BNP Paribas na scenie reprezentowany był przez dyrektora makroregionu gdańskiego bankowości detalicznej i biznesowej – Sebastiana Szkołuta.

 

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

Niezaprzeczalnie rola kobiet mieszkających na terenach wiejskich rośnie. Kobiety coraz chętniej i aktywniej uczestniczą w podejmowaniu decyzji o kierunku rozwoju prowadzonego biznesu – podkreślaja organizatorzy eventu.

– Jest to inicjatywa naszego banku, w której chcemy w sposób szczególny wyróżnić wszystkie panie, które zaangażowane są w lokalnych społecznościach, aktywne w szeroko pojętym segmencie agro i bardzo często są filarami gospodarstw rolnych – powiedział dyr. Szkołut.

– Bez naszych pań nie poradzilibyśmy sobie w agrobiznesie – dodał Wiesław Burzyński, prezes Pomorskiej Izby Rolniczej, która była patronem wydarzenia.

Część artystyczną wydarzenia przygotował Waldemar Malicki, znany jako lider projektu „Filharmonia Dowcipu”, w której w klasyczny choć żartobliwy sposób prezentowane są hity światowej klasyki i muzyki popularnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *