AGRAVIS Technik Polska – debiut na AGRO SHOW

Nowo założona spółka AGRAVIS Technik Polska Sp.z.o.o. od 1 września 2018 rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Po raz pierwszy zaprezentuje się instytucjom branżowym oraz klientom na wystawie rolniczej Agro Show, która odbędzie się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach. Jest to największa impreza, organizowana  przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Na wystawie odwiedzający mogą zapoznać się z nową ofertą maszyn i urządzeń rolniczych, ale także producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm branżowych związanych z rolnictwem. Bednary oddalone są 25 km od siedziby AGRAVIS Technik Polska w Poznaniu.

Firmę reprezentować będzie na wystawie nowy prezes spółki, Jörg Denekas. Denekas od 2008 r. pracował w spółce AGRAVIS Technik Heide-Altmark GmbH, z siedzibą w Uelzen, gdzie do tej pory sprawował funkcję prezesa. Wcześniej ukończył studia magisterskie z zakresu agrobiznesu na niemieckim Uniwersytecie w Getyndze, studiował również na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. „Kariera zawodowa Jörga Denekasa, jego długoletnia współpraca z pracownikami  firmy AGCO oraz osobista więź z Polską tworzą dobre podstawy na „mocny” start w nowej spółce działającej w branży technicznej u naszego sąsiada“, cieszy się Johannes Schulte-Althoff, dyrektor finansowy AGRAVIS Raiffeisen AG, a jednocześnie członek zarządu odpowiedzialny za branżę techniki rolniczej w niemieckiej spółce AGRAVIS.

Na wystawie Agro Show w Bednarach, firma AGRAVIS Technik Polska Sp.zo.o. zaprezentuje się na własnym stoisku targowym o powierzchni około 1.000 m2 w pobliżu stoiska AGCO. Przyszli klienci oraz partnerzy będą mieli okazję poznać ofertę firmy, która obejmuje sprzedaż produktów firmy Fendt i Valtra oraz używanych maszyn rolniczych  przy współpracy AGRAVIS Technik Center GmbH. Dodatkowo zaprezentowany zostanie program Väderstad. „Chcemy przedstawić nowe przedsiębiorstwo, nasze produkty oraz nowy zespół na polskim rynku sprzętu agrotechnicznego. Ponadto szukamy partnerów handlowych i klientów“,  podkreśla Gerd Schulz, Prezes AGRAVIS Technik Holding GmbH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *