3 statuetki „Platynowego Megawata” dla Noble Securities S.A.

Towarowa Giełda Energii S.A. po raz 10 przyznała nagrody Platynowego Megawata. Za aktywność w 2019 roku zostały nagrodzone spółki, jak i maklerzy działający na rynku towarów giełdowych. Trzy statuetki otrzymał dom maklerski Noble Securities S.A.

Noble Securities S.A. został wyróżniony „Platynowym Megawatem” za największą aktywność na rynku zielonych certyfikatów za rok 2019 oraz otrzymał dwie indywidualne nagrody w kategorii Makler Roku 2019. Laureatami w tej kategorii zostali: Katarzyna Matuszewska za największą aktywność na sesjach rynku białych certyfikatów oraz Krzysztof Sobiech za największą aktywność w Rejestrze Świadectw Pochodzenia. Tym razem ze względu na panującą pandemię COVID-19 wręczenie nagród odbyło się podczas spotkań indywidualnych.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych klientów, bez których nie bylibyśmy teraz w tym miejscu gdzie jesteśmy. Ta nagroda jest dla nas wyróżnieniem i potwierdzeniem, że to co robimy spełnia postawione przez nich oczekiwania – mówi Iwona Ustach, Wiceprezes Zarządu Noble Securities S.A. Nastawieni jesteśmy na ciągły rozwój naszej oferty, dlatego też w ostatnich miesiącach poszerzyliśmy wachlarz naszych usług o Rynek Towarów Rolno-Spożywczych – dodaje Iwona Ustach.

Od wielu lat działalność Noble Securities S.A. na rynku towarów giełdowych jest ceniona przez Towarową Giełdę Energii S.A., za którą wielokrotnie otrzymuje prestiżowe nagrody jak: Pierwsza Nagroda Prezesa Towarowej Giełdy Energii S.A. za wkład w rozwój Rynku Praw Majątkowych, Nagrody Platynowego Megawata Towarowej Giełdy Energii S.A. za największą aktywność na Rynku Praw Majątkowych oraz za największe obroty na rynkach energii elektrycznej spośród domów maklerskich. Również maklerzy domu maklerskiego rokrocznie  zdobywają tytuły Najlepszego Maklera Roku w różnych kategoriach aktywności na rynkach Towarowej Giełdy Energii S.A.

Noble Securities S.A. jest pierwszym domem maklerskim, który w 2005 roku został dopuszczony do działania na Towarowej Giełdzie Energii S.A. Od początku działalności usługi oferowane Klientom w ramach rynków organizowanych przez Towarową Giełdę Energii S.A. są ciągle rozwijane, modyfikowane oraz doskonalone wykorzystując wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanego zespołu maklerów giełdowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *