Reklama

Nowe Arbosy z firmy Korbanek

Ciągniki marki Arbos coraz lepiej wypadają w oczach rolników i zdobywają rynek. A wszystko dlatego, że są takie jak potrzebujemy i niezbyt kosztowne. O nowych modelach rozmawiamy z Janem Wojciechowskim z firmy Korbanek.


Oznaczone pod

Nowa Valtra serii A do przetestowania

Nowa Valtra serii A cechuje się szczególnie wygodną kabiną i pozycją za kierownicą. Choć to ciągnik około 100-konny, pod względem ergonomii dalece odstaje na plus od innych maszyn tej klasy. Rozmawiamy z Sebastianem Karasiewiczem.


Oznaczone pod

Jak mądrze nawozić potasem?

Jak mądrze nawozić potasem? Jaki nawóz potasowy wybrać? Rozmowa z dr. inż. Radosławem Witczakiem marketing managerem z K+S.


Oznaczone pod

Zmiany klimatu - czy je zniesiemy?

Wszelkie modele dotyczące zmian klimatu, pokazują, że temperatury rosną w coraz większym postępie, a rokrocznie notujemy coraz więcej rekordów termicznych. Co będzie dalej? O to pytamy prof. Janusza Olejnika z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.


Oznaczone pod

Opryskiwacz inny niż wszystkie

Pojazd Rosa, na którym osadzić możemy zarówno rozsiewacz jak i opryskiwacz, to ciekawe rozwiązanie pochodzące ze wschodu. Firma IT Agro proponuje je tym, którzy chcą możliwie wcześnie wiosną wjechać w pole oraz tym, którym ugniatanie gleby podczas licznych przejazdów leży na sercu. Rozmawiamy z Rafałem Ślozowskim.


Oznaczone pod
Subskrybuj to źródło RSS

-3°C

Warszawa

Pochmurnie

Wilgotność: 77%

Wiatr: 27.36 km/h

  • 03 Sty 2019 0°C -4°C
  • 04 Sty 2019 0°C -6°C
Banner 468 x 60 px