Wkrótce dni pola HR Strzelce

23 czerwca 2022 w Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR w Strzelcach (woj. łódzkie, pow. kutnowski) odbędą się „Dni Pola” organizowane przez Hodowlę Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR oraz BASF Polska Sp. z o.o.
„Dni Pola” to impreza mająca na celu promocję postępu biologicznego wśród polskich rolników. Specjalnie w tym celu przygotowano ponad 110 poletek demonstracyjnych, na których prezentowane będą odmiany rzepaku, zbóż, kukurydzy, roślin strączkowych, ziemniaków oraz innych gatunków. Po raz pierwszy rolnicy będą mieć możliwość zobaczenia „na żywo” odmiany zarejestrowane w roku 2022 a także kandydatów do rejestracji w roku 2023. Na prezentowanych odmianach będzie można również zapoznać się z najnowszą technologią ochrony roślin środkami firmy BASF.
Zwiedzający będą mieć możliwość nieograniczonych konsultacji z hodowcami odmian, ekspertami ds. ochrony roślin, uprawy, itp. Ponadto zostanie zaprezentowana oferta producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych, producentów nawozów, materiału siewnego oraz innych środków do produkcji rolnej.
„Dni Pola” w Strzelcach to jedna z najciekawszych i największych imprez poświęconych postępowi biologicznemu w rolnictwie i stanowi największą
w Polsce kolekcję polskich odmian roślin rolniczych prezentowaną podczas imprez dedykowanych producentom rolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *