1 lipca nowy, świeży projekt serii Case IH Farmlift

Case IH wdraża nowy, świeży projekt poświęcony jednemu z wiodących produktów marki – ładowarkom teleskopowym Case IH z serii Farmlift. Już niedługo – bo 1 lipca 2018 roku – ruszy pełna wersja strony całkowicie poświęconej tym produktom. Strona będzie dostępna na www.farmlift.pl i już dzisiaj pod tym adresem czeka zapowiedź tego, co marka Case IH przygotowała dla osób zainteresowanych produktem Case IH Farmlift. To tylko namiastka tego, co będzie można znaleźć już od 1 lipca 2018 roku na nowo uruchomionej platformie.
Celem projektu jest dotarcie do wszystkich klientów o odmiennych potrzebach. Już od 1 lipca 2018 roku każdy będzie mógł znaleźć szczegółowe informacje, odpowiedzi na nurtujące pytania i przeczytać ciekawe wypowiedzi.

Ładowarki teleskopowe Case IH z serii Farmlift zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagających klientów – zarówno posiadaczy małych, jak i dużych gospodarstw. Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift różnią się parametrami, ale wszystkie są kompaktowe, niezawodne i zapewniają najlepszy komfort pracy. To idealny produkt zarówno dla posiadaczy mniejszych, jak i większych gospodarstw.
Gorąco zachęcamy do odwiedzenia www.farmlift.pl, a już 1 lipca 2018 roku do zapoznania się z pełną wersją strony, całą akcją i wieloma interesującymi informacjami. Zapraszamy do odliczania razem z nami!

***
Komunikaty prasowe i zdjęcia: http://mediacentre.caseiheurope.com

Case IH od dawna stanowi wybór profesjonalistów, którzy ufają ponad 170-letniemu dziedzictwu i doświadczeniu marki w branży rolniczej. Potężną ofertę ciągników, kombajnów i pras zwijających wspiera globalna sieć profesjonalnych dealerów specjalizujących się w zapewnianiu naszym klientom najwyższej jakości pomocy technicznej, wydajności i skuteczności na miarę XXI wieku.
Więcej informacji o produktach i usługach Case IH znajduje się na stronie internetowej www.caseih.com.

Case IH to marka CNA Industrial N.V., światowego lidera w dziedzinie dóbr kapitałowych notowanego na giełdzie nowojorskiej (NYSE: CNHI) oraz w indeksie Mercato Telematico Azionario giełdy włoskiej Borsa Italiana (MI: CNHI). Więcej informacji na temat spółki CNH dostępne na stronie www.cnhindustrial.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *