Reklama
Alicja Szczypta

Alicja Szczypta

KRIR w sprawie KRUS

Zarząd KRIR zwrócił się do Prezes Rady Ministrów, w związku z uczestnictwem przedstawiciela Krajowej Rady Izb Rolniczych w pracach Międzyresortowego Zespołu do spraw Strategii „Europa 2020”, w czasie których omawiane są miedzy innymi zalecenia skierowane do Polski przez Radę UE.

Spotkanie z partnerami KSOW

Podsekretarz Stanu Ryszard Zarudzki spotkał się w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi 19 lipca z partnerami Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Dograne.pl czyli dograna współpraca rolna

Od maja tego roku udostępniane jest w internecie nowe narzędzie pozwalające rolnikom rozpocząć poszukiwania odbiorców produktów rolnych z wyprzedzeniem, na wiele tygodni lub miesięcy zanim produkty z gospodarstwa trafią na rynek. Mowa o https://dograne.pl – systemie łączącym funkcjonalność tablicy ogłoszeniowej z mechanizmami automatycznego kojarzenia stron potencjalnej współpracy. Najprościej mówiąc, Dograne to algorytmiczny "kombajn", który nieprzerwanie analizuje pasujące do siebie oferty rolne i powiadamia użytkowników o znalezionych dopasowaniach. Wszystko po to, by strony skojarzonych ofert mogły wygodnie, bezpłatnie i w jednym miejscu dograć warunki potencjalnego zbytu lub zaopatrzenia – bez konieczności przeglądania masy ogłoszeń.

Subscribe to this RSS feed

18°C

Warszawa

Pochmurnie

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 23 Lip 2017 27°C 17°C
  • 24 Lip 2017 25°C 16°C
Banner 468 x 60 px