Informacja o stosowaniu
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Reklama

Adiuwant doglebowy? A co to? Tłumaczy Roman Szewczyk.

O adiuwantach do preparatów stosowanych nalistnie wiedzą właściwie wszyscy rolnicy. Ale adiuwant doglebowy? Jego wynalezienie oznacza, że skończy się problem z wymywaniem herbicydów doglebowych przy pierwszej lepszej ulewie. O tym rozmawiamy z Romanem Szewczykiem z firmy Agromix z Niepołomic, która środek ten wynalazła i opatentowała.


Tagged under

Choroby bakteryjne i kukurydza GMO pod lupą PIORIN.

Choroby bakteryjne, kwarantannowe to najpoważniejsze chyba zagrożenie dla zdrowia roślin. Dlatego inspektorzy ochrony roślin i nasiennictwa ściśle monitorują potencjalnych nosicieli. Nie inaczej jest w przypadku zakazu wysiewu roślin GMO, ale tu okazało się że w całej Polsce ani jeden rolnik nie złamał prawa! O tym mówi Andrzej Chodkowski, Główny Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa.


Tagged under
Subscribe to this RSS feed

16°C

Warszawa

Pochmurnie

Wilgotność: 92%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 24 Cze 2017 20°C 16°C
  • 25 Cze 2017 25°C 15°C
Banner 468 x 60 px