Reklama

25 lat Roltopu!

Ćwierć wieku firmy Roltop - dealera Deutz-Fahra i wielu polskich producentów maszyn - to szczególna okazja. Jak bardzo zmieniły się realia? Jak odnajdujemy się w nowych? O to Alicja Szczypta pytała Marka Kunce, założyciela i właściciela firmy.


Tagged under

Biostymulatory pozwalają odstawić ś.o.r!

Biostymulatory to temat względnie nowy, a równocześnie - bardzo ważny. Stosowanie takich środków stymuluje wzrost roślin, a więc zwiększa plon, a przy okazji poprawia odporność na choroby, dzięki czemu nie musimy stosować części środków ochrony roślin. O to pytamy dr. Jacka Kamieniaka z Polskich Aminokwasów..


Tagged under

Jakie pszenice z PHR Tulce?

Co roku polskie hodowle roślin wprowadzają na rynek nowe odmiany. Jakie tegoroczne nowości wśród pszenic ozimych z Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach? Obie zapowiadają się obiecująco, a rozmawiamy o nich z dyr. Piotrem Burczykiem.


Tagged under

Pierwszy JD 5R

Kluczyki do nowego traktora John Deere serii 5R, pierwszego zakupionego przez polskiego rolnika, uroczyście wręczone zostały podczas targów Open Farm w Przasnyszu. O ten oraz inne traktory Alicja Szczypta pytała Piotra Dziamskiego z John Deere'a.


Tagged under
Subscribe to this RSS feed

14°C

Warszawa

Bezchmurnie

Wilgotność: 76%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 27 Maj 2017 21°C 10°C
  • 28 Maj 2017 25°C 9°C
Banner 468 x 60 px